You Should Know Yangın Kapısı Göstergeleri

Bu yüzden özellikle çok birimli sayrılarevi kadar dokumalarda yangın merdivenine ulaşmayı kolaylaştırmak sinein, henüz bina tasavvur halindeyken mimarlar aracılığıyla bu konuda duyar davranılmalıdır.

Z tipi yangın merdivenlerinin çizimi binalırken yangın merdiveninin bulunmuş olduğu duvarda 3 metre boyutunda bir duvar mesafesi veya yangına karşı korumasız bir kapı bulunmaması gerekmektedir.

Montaj sürecinde yol olarak bütün kurallara usturuplu şekilde yerleştirilen yekta kanatlı yangın kapısı, dışarı haklı açılacak şekilde kullanılır.

Yangın Bapsı Ne İşe Yarar? Yangın Bapsı öncelikle yangın veya rastgele bir evgin yer anında insanoğluın binayı güvenle ayrılma etmesini katkısızlar. Ayrıca bina içerisinde oluşan tütün ve sıcaklığın dışarıya geçmesine gerelti olabilir.

Peki yangına dayanıklı ahşap kapı ne derece müddet alevlerin ve kötüın yayılmasını engelliyor?

Z Tipi Yangın Merdiveni; Z tipi, ismini zikzak olarak modellenmesinden almaktadır. Düzlem şekilde, korkuluklu ve aynı uzunlukta basamaklara iye olan bir gestaltsı vardır.

Projelerin yangın ve ivedi durumlarda korunması ile alakalı hazırlanan yönetmelikte Yangın Bapsı Özellikleri tüm bilgileriyla belirlenmiştir. Bu özellikleri maddeler halinde;

Safi olarak anlamanız sinein aşağıya daha önce uygulaması dokumalmış farklı tip Yangın Merdiveni Tiplerini sizlerle paylaşmak isterim.

Etiketler: ürkü barlı yangın bapsı fiyatları, camlı yangın kapısı fiyatları, camlı yangın kapısı

Sosyete ortada Yangın Kapısı yangın kaçış kapısı yönetmeliği olarak da isimlendirilen, 2007/12937 hüküm nüshalı "Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik"i okumak derunin tıklayın.

Göksu Kapı olarak üretimini yaptığımız Yangın Kapılarını en kaliteli malzemeleri kullanarak istek edilen konstrüksiyonda imal edip, montaj ve onarım vetirelerinde mukteza mekanizmaların hazırlık edilmesi sürecinde bile Yangın Merdiveni Kapısı ağırlık kırmızııyoruz.

Yangın Kapıları tercihe bakarak; 60, 90 ve 120 zaman yangın dayanımı seçenekleriyle yapım edilebilir. Üretim aşamasında kullanılan taş yünü cirimı ve kalitesi, yangın kapkaloriın en omurga kalite ve esenlamlık standartlarından biridir.

Montaj: Yangın Kapısı Yangın bapsı, namuslu şekilde monte edilmelidir. Bapnın yanlış montajı, yangın takkadak etkinliğini azaltır. Yangın kapısının montajı, bilirkişi bir kadro aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Kapı boyutu: Yangın kapkaloriın boyutu, kapının kullanılacağı yere için bileğdavranışebilir. Kapı boyutu, yangın kapısının yangın direncini etkileyebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *